Przejdź do treściKomunikacjaDarmowy parkingSklep w pobliżuŻabka, Biedronka, Dino
Restauracje w pobliżu


Najbliższa 100 m od obiektu
Wygodny dojazdHerbata i kawa


dostępne w naszych kuchniach


Kwatery pracowniczne
_________________________________________

Kwatery pracownicze blisko Suchego Lasu


Szukasz wygodnych i tanich kwater pracowniczych dla pracowników? A może chcesz na własną rękę znaleźć nocleg blisko miejsca zatrudnienia, by nie tracić czasu ani pieniędzy na dojazd? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. W obiekcie noclegowym MAGNES znajdziesz bogatą ofertę noclegową, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Oferujemy przestrzenne, funkcjonalne i komfortowe kwatery pracownicze o wysokim standardzie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, grup i wycieczek, jak i osób indywidualnych.


W trosce o różne potrzeby nocujących u nas osób przekazujemy do ich dyspozycji pokoje dwu- i trzyosobowe, z łóżkami pojedynczymi lub małżeńskimi. Kwatery pracownicze wyposażone są w oddzielną łazienkę z prysznicem, średniej wielkości telewizor oraz darmowy Internet.

Dlaczego warto wybrać tanie noclegi w obiekcie noclegowym MAGNES? Na tle konkurencji wyróżniają nas takie czynniki, jak:


- dogodna lokalizacja, wygodny dojazd,
- doskonałe warunki pobytowe,
- atrakcyjne ceny,
- opłata przelewem lub gotówką, - indywidualne podejście do każdego klienta,
- profesjonalna obsługa,
- sklep i restauracje w pobliżu,
- darmowy parking,
- komfort i bezpieczeństwo podczas całego pobytu.

Tanie noclegi – Suchy Las

Zapewniamy korzystne ceny. Gwarantujemy tanie noclegi pracownicze blisko Suchego Lasu – niewielkiej wsi położonej w powiecie poznańskim, blisko obwodnicy Poznania. Suchy Las kryje wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć, m.in. leśny rezerwat przyrody „Meteoryt Morasko”. Ostateczna cena za nocleg ustalana jest indywidualnie i zależy od typu pokoju, liczby zakwaterowanych osób oraz długości pobytu.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego nasz obiekt noclegowy gwarantuje spokój, wygodę i całkowitą prywatność. W zależności od potrzeb oferujemy także usługę otrzymywania śniadań w formie cateringu. Jesteś zainteresowany ofertą? Chcesz zapewnić swoim pracownikom doskonałe miejsce do przenocowania? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście i zarezerwuj noclegi dla swojego personelu. Zachęcamy do współpracy!

kwatery Suchy Las
Wróć do spisu treści