Przejdź do treściKomunikacjaDarmowy parkingSklep w pobliżuŻabka, Biedronka, Dino
Restauracje w pobliżu


Najbliższa 100 m od obiektu
Wygodny dojazdHerbata i kawa


dostępne w naszych kuchniach

BLOG

Gmina Suchy Las - Dolina Samicy w Zielątkowie


Obszar znajduje się w okolicy granicy z gminą Rokietnica (na zachód od wsi Zielątkowo i Golęczewo) w dolinie Samicy Kierskiej, zwanej też Obornicką. Dolina Samicy zajmuje ponad 350ha. Dolinę tę wypełniają przede wszystkim użytki rolne oraz lasy, zadrzewienia śródpolne i zlokalizowane pośród nich oczka wodne.

W okolicach Suchego Lasu - Park krajobrazowy w Chludowie


Bycie bardziej aktywnym fizycznie ma wiele zalet, w tym poprawę sprawności i nastroju, zmniejszone ryzyko choroby i większe prawdopodobieństwo dłuższego i zdrowszego życia. Z tego powodu zaleca się uczestnictwo w co najmniej 150 minutach umiarkowanych ćwiczeń tygodniowo.

Zimowe atrakcje w Poznaniu i okolicach


Naturalną rzeczą jest, że najwięcej do zaoferowania w okresie zimowym z atrakcji mają wszystkie górskie kurorty. Jednak duże miasta w głębi kraju takie jak Poznań nie pozostają dłuższe.

Noclegi pracownicze - na co może liczyć wynajmujący?


Wiele firm z różnych branż co jakiś czas wysyła swoich pracowników w różne części kraju, aby tak realizowali swoje obowiązki. Co za tym idzie, pojawia się konieczność zorganizowania miejsc noclegowych, w których będą mogli odpocząć po dniu pracy, zregenerować siły oraz rozerwać się.

Tarnowo Podgórne - wakacyjne atrakcje


Szukając miejsca, gdzie wakacje będą obfitowały w atrakcje, warto skierować się w stronę Wielkopolski, a konkretniej do Tarnowa Podgórnego. Dlaczego? Chcąc mieć dobrze zaplanowany każdy dzień, a dodatkowo liczyć na alternatywy w przypadku niepogody, można być pewnym, że tam znajdzie się wiele, różnych rozwiązań, zadowalając tym samym wszystkich członków rodziny.

Aktywny wypoczynek w Suchym Lesie - co zobaczyć?


Nie trzeba wcale daleko wyjeżdżać, aby cieszyć się udanym urlopem. W Polsce jest wiele miejscowości, które mają sporo do zaoferowania. Warto zainteresować się również tymi mniej znanymi. W Suchym Lesie koło Poznania z całą pewnością nie brakuje atrakcji turystycznych. Jeśli ktoś chce spędzić swój wolny czas w sposób aktywny, czyli na zwiedzaniu, z pewnością się nie zawiedzie.

Jak spędzić wolny weekend w Szamotułach?


Szamotuły są oddalone o około 35 km od Poznania. Leżą na urokliwym Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Samą. Miejscowość ma około 19 tys. mieszkańców i oferuje szereg atrakcji turystycznych. Niejednokrotnie turyści i mieszkańcy okolicznych miejscowości wybierają Szamotuły na wyjazd weekendowy. Szukając noclegu, warto sprawdzić kwatery pracownicze, które oferują wysoki standard w atrakcyjnej cenie.

Konferencja w innym mieście – jak zorganizować nocleg?


Organizacja konferencji wiąże się z załatwianiem wielu spraw związanych nie tylko z samym wydarzeniem, ale również pokrewnymi kwestiami, takimi jak noclegi. Wielogodzinne lub jednodniowe spotkania bywają bardzo męczące, zwłaszcza jeśli większość osób jest zmuszona pokonać sporą liczbę kilometrów, aby dostać się w dane miejsce. Dodatkowo ograniczony czas często nie pozwala na przekazanie wszystkich ważnych informacji, przez co nie do końca zostają wykorzystane możliwości jakie niesie ze sobą wydarzenie.

O co najczęściej pytają goście noclegowni?


Podczas poszukiwania miejsc noclegowych warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale również standard oraz lokalizację obiektu. Choć każdy ma inne wymagania w kwestii jakości, absolutnym minimum są czyste pokoje oraz prywatna łazienka. Chcąc zwiedzić Poznań i okolice, dobrym pomysłem są noclegi w pobliżu miejscowości Tarnowo Podgórne, które kusi m.in. ciekawymi atrakcjami. Osoby poszukujące miejsca do zakwaterowania, zwykle kontaktują się z pracownikami obiektu noclegowego za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Na jakie pytania najczęściej odpowiadają pracownicy recepcji?

Rezerwacja noclegów pracowniczych – krok po kroku


Noclegi pracownicze są organizowane z różnych powodów. W wielu przypadkach są związane ze szkoleniem czy konferencją, która odbywa się w danym miejscu, innym razem są niezbędne ze względu na realizowaną inwestycję, wymagającą codziennej obecności danej ekipy. Konieczność rezerwacji obiektu pojawia się również w związku z delegacją, czy pracą sezonową. Podczas poszukiwania odpowiedniego miejsca, należy wziąć pod uwagę znacznie więcej aspektów, niż w przypadku organizowania noclegu dla pojedynczej osoby. Pomieszczenie nieraz kilkunastoosobowego zespołu może być wyzwaniem, dlatego warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

Święta poza domem – jak zorganizować nocleg?


Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, który zazwyczaj chcemy spędzić w gronie najbliższych. Wspólne strojenie choinki, przygotowywanie posiłków i w końcu kolacja to chwile nieodłącznie kojarzące się z ciepłem domowego ogniska. Zważywszy jednak na to, iż dom tworzą domownicy, świąteczną atmosferę można wyczarować w dowolnym innym miejscu, gdzie przybywają bliscy. Coraz więcej osób decyduje się zmienić coroczną tradycję i spędzić święta inaczej niż dotychczas. Noclegi i wyjazdy są organizowane nie tylko do innych miast w Polsce, ale również za granicę. Boże Narodzenie w tropikach to niezapomniane doświadczenie, które z pewnością pozostanie w pamięci na długi czas. W jaki sposób przygotować się do wyjazdu? Kiedy należy zacząć poszukiwania i o czym warto pamiętać podczas organizowania noclegów?

Savoir-vivre gościa noclegowego


Bez znaczenia czy to kwatery w miejscowości Szamotuły, luksusowy hotel w Poznaniu, czy agroturystyka na wsi – wszędzie obowiązuje savoir-vivre gościa noclegowego. Niestety niektórzy o zasadach tych zapominają, a to źle o nich świadczy. Każdy gość bez wyjątku powinien wykazać się wysoką kulturą osobistą, bo tego wymaga przebywanie w miejscu publicznym.

Czy tanie noclegi to dobre noclegi? Cena a jakość w pigułce


Teraz tanie noclegi to nie tylko hasło reklamowe, które widnieje na przydrożnych szyldach i w internecie. Taką ofertę dla swoich gości przygotowało wiele pensjonatów oraz pozostałych obiektów noclegowych. Pytanie tylko – czy warto z niej korzystać? Jaki wpływ na jakość usług ma ich niska cena?

Nocowanie pod Poznaniem – największe korzyści


W dzisiejszych czasach noclegi to nie problem. Można je znaleźć szybko i niemal w każdej lokalizacji. Hotele, pensjonaty, agroturystyki, hostele, a nawet prywatne kwatery – jest w czym wybierać. Każdy z tych obiektów różni się między innymi standardem i cennikiem usług. Warto też mieć na uwadze to, że nie każdy oczekuje noclegu w centrum dużego miasta, jak na przykład Poznań. Zdaniem niektórych osób lokalizacja pod Poznaniem jest dużo korzystniejsza.

Gdzie urządzić klimatyczne Halloween dla znajomych lub firmy?


Dziś kwatery kojarzą się nie tylko z noclegiem, ale również z szeregiem usług dodatkowych, gdzie można chociażby zorganizować rozmaite wydarzenia. Czy jednym z nich jest Halloween – święto, które obchodzi się w Polsce coraz chętniej i huczniej? To niewykluczone!

Kiedy skorzystać z kwater pracowniczych?


Dziś kwatery pracownicze cieszą się coraz większą popularnością i nic nie wskazuje na to, by w niedługim czasie miało być inaczej. Obiekty noclegowe tego typu zlokalizowane są w większych miastach, a coraz częściej oferta ta jest dostępna również w mniejszych miejscowościach. Właściciele takich obiektów na wszelkie sposoby zachęcają do korzystania z ich usług. Czy faktycznie warto?

Wakacje poza sezonem – dlaczego warto?


Kiedy myślimy o urlopie, przeważnie pod uwagę bierzemy następujące miesiące – czerwiec, lipiec oraz sierpień. To w tym czasie rezerwujemy nocleg. Z jednej strony nie ma w tym nic dziwnego. Z drugiej zaś jest to jednak najbardziej intensywny czas, jeżeli chodzi o wypoczynek Polaków. Na myśl nasuwa się wobec tego pytanie, czy poza sezonem wakacje byłyby dużo gorsze? A może właśnie warto rozważyć pozasezonowy termin urlopu?

Pensjonat a hotel – jakie są różnice?


Komfortowy pensjonat w malowniczej części Rokietnicy, a może nowoczesny hotel? Takie pytania dziś zadają sobie turyści i osoby, przybywające do tej części kraju z wielu innych powodów, również służbowych. Pytanie w ogóle – czym różni się pensjonat od hotelu? Nazwy te bardzo często stosowane są zamiennie, a okazuje się, że oba obiekty znacznie się od siebie różnią. Warto więc te różnice poznać.

Hotel pracowniczy – jakie musi spełniać wymogi?


Ku zaskoczeniu wielu osób, kwatery pracownicze muszą spełniać nieco inne wymogi niż zwykły nocleg, jakiego zazwyczaj szukamy dla siebie. W tym przypadku ogromne znaczenie ma nie tylko komfort, ale również cena. W końcu są wynajmowane na dłuższy okres. Jakie w takim razie wymogi musi spełniać hotel pracowniczy?

Jak znaleźć komfortowy nocleg w niskiej cenie?


Planując urlop czy wyjazd służbowy często jednym z kryteriów branych pod uwagę podczas wyboru noclegu jest cena. Czy cena przekłada się na komfort wypoczynku? A może jedynie jest dodatkiem za luksusy, jakie wymagane są podczas pobytu? No i najważniejsze pytanie na koniec - Czy da się znaleźć komfortowy nocleg w niskiej cenie?

Imprezy sportowe w okolicy


Rokietnica i jej malownicza okolica to nie tylko zabytkowe budowle, piękne jeziora i parki krajobrazowe. To także miasto przyjazne miłośnikom sportu i aktywności fizycznej pod każdą postacią!

Jak działa hotel dla pracowników?


Hotel dla pracowników czy kwatery pracownicze to idealne rozwiązanie, jeśli obowiązki służbowe wymagają wyjazdu w delegację. To rozwiązanie również na dłuższy okres, kiedy praca odbywa się poza miejscem zamieszkania pracownika czy nawet w dużej odległości od siedziby firmy.

Gdzie spędzić długi weekend?


Rokietnica położona jest nieopodal Poznania, dzięki czemu oprócz ciekawych zabytkowych miejsc można tam znaleźć wiele interesujących atrakcji nie tylko dla turystów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy wybierasz się na długi weekend w pojedynkę, z ukochaną osobą, czy rodziną. Oto nasza lista miejsc wartych odwiedzenia w Rokietnicy i jej pobliżu!

Organizacja przyjęć - nocleg dla gości to nie problem!


Organizacja przyjęć niezależnie od okoliczności spędza większości z nas sen z powiek. Szczególnie jeśli dodatkowo trzeba pomyśleć o noclegu dla gości. Jak się do tego przygotować i gdzie szukać? Jeśli planujesz przyjęcie w Rokietnicy, sprawdź nasze lokalne sztandarowe restauracje.

Rokietnica – co warto zobaczyć?


Rokietnica - wieś w powiecie poznańskim, która według legendy swą nazwę zawdzięcza diabłu o imieniu Rokita. Zaś według historycznych zapisków rokita to gatunek wierzby, które również występują w rokietnickiej legendzie. Co warto zobaczyć we współczesnej Rokietnicy? Może niekoniecznie diabła, ale z pewnością mnóstwo innych ciekawych miejsc.

Wróć do spisu treści