Przejdź do treściKomunikacjaDarmowy parkingSklep w pobliżuŻabka, Biedronka, Dino
Restauracje w pobliżu


Najbliższa 100 m od hotelu
Wygodny dojazdHerbata i kawa


dostępne w naszych kuchniach

Organizacja przyjęć - nocleg dla gości to nie problem!

Organizacja imprez okolicznościowych z noclegiem - jak to ugryźć?

Z doświadczenia wiemy, że coś co z pozoru wydaje się łatwe, wcale takie w rzeczywistości być nie musi. Tak również jest w przypadku organizowania przyjęć, noclegów dla gości, czy wyszukiwaniu odpowiedniej restauracji dla danej kategorii imprezy.

Poniższe pytania zostały stworzone po to, aby maksymalnie ułatwić sprawę z przygotowaniami uroczystości.

  1. Jaki typ przyjęcia ma zostać zorganizowany (wesele, komunia, chrzciny itp.)?
  2. Ile gości przewidzianych jest na uczestnictwo w uroczystości (biorąc pod uwagę również możliwość rezygnacji, któregoś z zaproszonych)?
  3. Jak długo ma trwać przyjęcie?
  4. W jakiej lokalizacji ma odbyć się impreza?
  5. Czy na uroczystość przewidziane są dodatkowe atrakcje lub lokalne zwiedzanie?
  6. Jak ma wyglądać menu na przyjęcie (z ilu dań ma się składać, czy menu ma być gorące/zimne, czy wśród gości będą osoby z alergią pokarmową itd.)?
  7. Czy na przyjęciu jest niezbędna obsługa kelnerska?
  8. Czy restauracja, w jakiej będzie się odbywać przyjęcie, udostępnia pokoje noclegowe dla uczestników uroczystości?
  9. Czy w pobliżu miejsca imprezy znajdują się obiekty z możliwością rezerwacji noclegu dla gości?

Oczywiście powyższe pytania nie są w pełni wyczerpujące. Wierzymy jednak, że pozwolą na ustalenie konkretnych aspektów przyjęcia i pomogą w organizacji całego przedsięwzięcia.

Przyjęcie w Rokietnicy - gdzie go zorganizować?

Spośród wielu lokalnych restauracji, dwie z nich znajdują się w czołówce. Chętnie wybierane są przez lokalnych mieszkańców, a także turystów, czy przyjezdnych w sprawach służbowych. Oddalona o niecałe 6 km od centrum Rokietnicy, a zaledwie 4,5 km od naszego hotelu restauracja Przystań cieszy się uznaniem wśród gości odwiedzających wieś. Usytuowana jest w miejscowości Mrowino.

Przystań oprócz wyśmienitych domowych obiadów oferuje również kompleksową obsługę imprez okolicznościowych. W restauracji można wyprawić chrzciny, wesela, stypę, a nawet zorganizować imprezę firmową. Uznaniem cieszy się również bardzo dobra organizacja biznesowych konferencji.

Drugą zaś to o wdzięcznej i smacznej nazwie restauracja pod Gruszą. Miejsce to ma swoją historię. Pod Gruszą została założona w 1964 roku - umiejscowiona jest w samym centrum Rokietnicy. To restauracja z 55-letnią tradycją, która z powodzeniem i zaangażowaniem organizuje imprezy okolicznościowe. Oprócz organizacji uroczystości, restauracja zajmuje się również cateringiem dla przedszkoli, szkół i firm.

Wisienką na torcie, w niedalekiej odległości na imprezowych gości czeka nasz Tanie noclegi Magnes, położony w spokojnym miejscu. Blisko centrum, a jednocześnie umożliwia wypoczynek i relaks w zaciszu.

Jeśli masz ochotę na prawdziwe domowe jadło, koniecznie również odwiedź restaurację Kresowa Kuchnia Domowa. To tylko niecałe 2,5 km od dworca w Rokietnicy. Turyści piszą, że jedli tam najlepsze domowe pierogi w swoim życiu!

Wróć do spisu treści