Przejdź do treściKomunikacjaDarmowy parkingSklep w pobliżuŻabka, Biedronka, Dino
Restauracje w pobliżu


Najbliższa 100 m od hotelu
Wygodny dojazdHerbata i kawa


dostępne w naszych kuchniach

Jak działa hotel dla pracowników?

Hotel dla pracowników czy kwatery pracownicze to idealne rozwiązanie, jeśli obowiązki służbowe wymagają wyjazdu w delegację. To rozwiązanie również na dłuższy okres, kiedy praca odbywa się poza miejscem zamieszkania pracownika czy nawet w dużej odległości od siedziby firmy.

Hotel dla pracowników czy mieszkanie?

Co jest lepsze? Skwitujemy to znaną maksymą “jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać?”. Od razu nasuwa się pytanie, jaka jest różnica między mieszkaniem pracowniczym a hotelem dla pracowników? No cóż, nie oszukujmy się, bo w cenie różnica jest na pewno spora. Nie mniej jednak nie należy zdyskredytować żadnej z opcji. Zależna jest ona od firmowego budżetu na nocleg dla pracowników. Jedno jest pewne - ani hotel, ani mieszkanie nie są złym wyborem. Wręcz przeciwnie - to najlepsze rozwiązania, aby zapewnić pracownikom komfortowy wypoczynek po pracy i wygodne miejsce do snu.

Hotele dla pracowników z reguły mają atrakcyjne ceny, więc nic dziwnego, że cieszą się sporym zainteresowaniem. Zanim jednak wystawisz sobie wizytówkę (wybierając nocleg dla pracowników) sprawdź, na co zwrócić uwagę:

  • standard mieszkania,
  • lokalizację (powinna być dogodna dla pracownika tak, aby bez problemów dotarł do pracy),
  • cenę,
  • możliwość skorzystania z usług dodatkowych (takich jak śniadania w formie cateringu, jak na przykład oferuje Hotel Magnes w Rokietnicy, czy dostęp do wspólnej kuchni),
  • sklepy i restauracje w pobliżu.

To rzeczy, na które pracownicy z pewnością zwrócą uwagę. Oczywiście nie wydaje nam się, aby wymagali łóżek ze złotymi nagłówkami, jednak na pewno będą wdzięczni za coś więcej niż łóżko polowe do spania.

Jak działa hotel dla pracowników?

Hotele pracownicze bywają o różnych standardach. W ofertach można znaleźć pokoje trzyosobowe lub czteroosobowe. Jednakże z reguły te o mniejszym standardzie oferują pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi. Mają wspólną łazienkę, a dostęp do wspólnej kuchni jest nieograniczony. Ponadto coraz częściej oprócz opcji przyrządzenia własnego posiłku, w ofercie znajduje się również możliwość zamówienia cateringu za dodatkową opłatą. Rzadziej się zdarza, że każdy pokój ma własną łazienkę. Jednak w hotelach pracowniczych o wyższym standardzie, jak np. nasz Hotel Magnes, są one oferowane w każdym pokoju.

Atrakcyjne ceny przy wynajmie długoterminowym

Wiele hoteli pracowniczych oferuje upusty cen, jeśli wynajem będzie na długi okres. Oprócz rabatów od długości wynajmu zdarzają się również zniżki ze względu na ilość osób. Warto rozważyć taki wariant i zapytać wprost właściciela o taką możliwość.

Jednakże przy wyborze hotelu radzimy nie sugerować się wyłącznie ceną, a przede wszystkim komfortem dla pracowników. Jeśli jednak chcesz połączyć wygodę z atrakcyjną ceną, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Magnes w Rokietnicy! Wysoki standard — konkurencyjne ceny, a przy tym cisza i spokój w sam raz na odpoczynek po pracy.

Wróć do spisu treści